Przepisy Dukana i nie tylko! Pyszne dania i desery w wersji dietetycznej dla wszystkich, zainspirowane dietą Dukana. Pieczywo, naleśniki, ciasta, desery? Ty też możesz to jeść zachowując dietę ! Blog zawiera przepisy mojego autorstwa jak i te znalezione w sieci, dukanowe i inne, jednak zawsze dietetyczne .
środa, 01 sierpnia 2012
Dietetyczne Obżarstwo Na Facebooku

Zapraszam serdecznie również na Facebooka!!

Gdy na blogu pojawi się nowy wpis szybko się o tym dowiecie, ponieważ zawsze będę wstawiać post z informacją i linkiem.

Mam nadzieję, że łatwa i szybka komunikacja na FB sprawi, że strona stanie się miejscem wymiany informacji, inspiracji, doświadczeń itp.

Wystarczy polubić ;)

www.facebook.com/pages/Dietetyczne-Obżarstwo/151791154852853

 

Dietetyczne obżarstwo na Facebooku

czwartek, 12 lipca 2012
REAKTYWACJA BLOGA !!

Zapraszam wkrótce !!!!!

piątek, 03 września 2010
Witam!

Blog ten powstał z myślą o Was wszystkich katujących się myślami o ulubionym, kalorycznym  i zakazanym posiłku. Ciągle na diecie i nigdy nie będziemy mogli zjeść czekolady, chleba? Dlatego też sama staram się wymyślać dietetyczne zamienniki pysznych, ale niestety kalorycznych dań. Ciasta, chleb, naleśniki, tortille, lody, a i z Waszą pomocą również wszystko inne co sobie wymarzycie postaram się stworzyć w formie light, rezultatami będe się dzielić z wami. Uwielbiam gotować, inspiracji mi nie brak, ale zamierzam również korzystać z przepisów znalezionych w sieci i zmodyfikowanych przeze mnie, oraz oczywiście tych Dukanowskich, bo właśnie ta dieta mnie zainspirowała. Oczywiście z pomysłów tutaj zamieszczanych mogą korzystać wszyscy, nawet Ci nie mający nic wspólnego z dietą proteinową. Postaram się tworzyć lub wybierać takie rzepisy, by przy jak najlepszych walorach smakowych posiadały jak najmniej tłuszczy węglowodanów, czy kalorii, by jeść nasze ulubione smakołyki bez wyrzutów sumienia ! 

 

 

Darmowy licznik odwiedzin
Katalog stron
Top Blogi